• یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۹
  به بهانه سخنان رییس بسیج زنان:
  دورنانیوز - سرویس سیاسی و اجتماعی: آیت الله مکارم شیرازی درباره سیگار هم صراحتاً حکم به حرام بودن داده اند؛ اما آیا شرکت دخانیات را منحل و خرید و فروش سیگار را ممنوع می کنند یا برای سیگاری ها به عنوان کسانی که در ملأعام مرتکب فعل حرام می شوند، تعزیر شرعی تصویب می کنند؟
 • یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۱
  قهرمانی از دیار سولدوز
  دورنانیوز - سرویس ورزش آذربایجان: محسن شادی قایقران ملی‌پوش روئینگ آذربایجان غربی، با تمرینات منظم، خود را برای حضوری درخشان در بازی های آسیایی جاکارتای اندونزی آماده می کند و می گوید هدفش کسب مدال طلای این مسابقات است.
 • دوشنبه ۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۵
  با همتی دوباره؛
  سرویس ورزش آذربایجان؛ به گزارش دورنانیوز، نهمین شماره نشریه مجازی والیبال آذربایجان به عنوان تنها نشریه مجازی والیبال منتشر شد. در این شماره از نشریه به بازی فوق العاده زیبای شهرداری تبریز و کاله آمل پرداخته شده است که تبریزی ها جوانان آمل را نقره داغ کردند. همچنین در مورد اخبار ضد و نقیضی که در مورد تغییر و تحولات در کادر مدیریتی تیم شهرداری اورمیه نیز مطلبی درج شده است. علاوه بر این موارد ،جنگ رسانه ای کانال های والیبالی بر علیه تیم شهرداری تبریز در آستانه بازی حساس بین این تیم با دردانه تهرانی نیز در این شماره از نشریه درج گردیده است.
 • دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۱
  دورنانیوز - سرویس سیاسی و اجتماعی: آیت الله ایمانی اظهار کرد: هفتم آبان که چند سالی است استان فارس به آن گرفتار شده منشأ توراتی و اسرائیلی دارد و جز این چیز دیگری نمی توان برای آن متصور بود
 • دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۷
  یادداشت:
  دورنانیوز - سرویس سیاسی و اجتماعی: رکود بی‌سابقه در کشاورزی آذربایجان غربی و سکوت مسئولان را هم‌اکنون شاهد هستیم در حالی که برای رفع مسائل و دغدغه‌های فعالان این عرصه باید گام برداشته شود.
 • دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۰
  افق تجاری ایران با ترکیه
  دورنانیوز - سرویس اقتصادی: هیات 32 نفری مسئولان و تاجران اتاق بازرگانی وان ترکیه پس از حضور در ارومیه و خوی طی روزهای گذشته، امروز / یکشنبه/ با هیات تجاری سلماس دور میز مذاکره نشستند و نقش توسعه بازارچه های مرزی 2 طرف در افق تجاری ایران و ترکیه را مورد تاکید قرار دادند.
 • دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶ - ۹:۴۶
  دورنانیوز - سرویس دریاچه اورمیه: 115 نماینده مجلس شورای اسلامی در نامه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای به رئیس جمهور از دولت برای عدم اقدام عملی نسبت به احیای دریاچه اورمیه سوال کردند این در حالی است که سه نفر از نمایندگان آذربایجان‌غربی یعنی بهادری، حسین زاده و عثمانی تذکر به رئیس جمهور را امضا نکردند!
 • دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶ - ۹:۴۱
  سرپرست استانداری اردبیل:
  دورنانیوز - سرویس اقتصادی: سرپرست استانداری اردبیل خطاب به اعضای کمیسیون کشاورزی، منابع طبیعی و آب مجلس گفت: امیدواریم با لایحه پیشنهادی دولت در تصویب منطقه آزاد تجاری استان اردبیل موافقت کرده و رأی مثبتی به آن بدهید.
 • شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۳
  دورنانیوز - سروییس ورزش آذربایجان: ا هواداران صحبت بی تعارفی دارم،شرایط باشگاه امسال بسیار فرق دارد،بودجه امسال باشگاه نصف فصل گذشته میباشد با این حساب شرایط جذب بازیکنان چه جوان چه بومی برای ما سخت بود به لطف والیبال خیز بودن شهرمان بازیکنان بومی خوبی داریم که با شرایط امسال باشگاه کنار آمدند و تیم را تنها نگذاشتند،با اضافه شدن امیر خداپرستی و روزهای آینده فرهاد پیروت پور،و صد البته با تلاش باشگاه جهت رفع مشکل مرتضی شریفی تیم اورمیه کامل خواهد شد،ما بیشتر از سال های قبل به حمایت سرمایه های شهرمان نیاز داریم، هواداران باید بدانند قطع یقین موتور محرک امسال تیممان هستند، امسال شرایط را بهتر درک کنند و ...
 • سه شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۶ - ۹:۲۶
  آقایان کدام جوانگرایی؟!
  دورنانیوز - سرویس ورزش آذربایجان: بر اساس آماری که از تیم شهرداری در فصل پیش رو به دست آمده است اکثر نفرات این تیم در فصل جدید بالای ۳۰ سال دارند و عملا جوان حساب نمی گردند تا حال این سوال پیش آید هدف مسئولین باشگاه شهرداری بر استمرار در کار نکرده چیست؟ چرا به هواداران والیبال اورمیه در حال تحویل اطلاعات نادرست می باشند؟