• شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۵
  بررسی یک رخداد :
  دورنانیوز - سرویس اقتصادی: دولت يازدهم در حوزه اقتصاد كارنامه نسبتا قابل قبولى دارد البته با نمره‌اى ضعيف. ناتوانى در ايجاد رونق به رغم مهار تورم روزافزون و بازگرداندن ثبات به اقتصاد باعث شده است كه دست مخالفان دولت در حوزه اقتصاد چندان خالى نباشد. بر همين اساس، مى توان حدس زد كه محل نزاع اقتصادى در انتخابات، روى مبحث ركود متمركز شود و به همين دليل شفاف‌سازى اين محل نزاع، اهميت زيادى دارد. در همين زمينه شايسته است كانديداها براى پرهيز از كلى‌گويى به چند پرسش زیر پاسخ دهند.
 • شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۰
  تجارت‌خارجی دربن‌بست ضعف‌زیرساخت‌ ها
  دورنانیوز - سرویس سیاسی و اجتماعی: آذربایجان غربی به دلیل هم‌مرز بودن با سه کشور به‌عنوان شاهراه ارتباطی ایران به اروپا شناخته می‌شود اما نبود زیرساخت‌های مناسب جاده‌ای پاشنه آشیل شکوفایی ظرفیت‌ها در این بخش شده است.
 • شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۹
  بررسی یک رخداد :
  دورنانیوز - سرویس ایران و جهان: در استان کرکوک عراق که به مدت ۴۰۰ سال در اراضی تحت حکمرانی دولت عثمانی بوده و در طول تاریخ همواره به عنوان یک شهر ترک‌نشین شناخته شده است، نصب پرچم اقلیم کرد شمال عراق در کنار پرچم رسمی این کشور در ادارات دولتی و تصمیم جهت برگزاری همه‌پرسی به رغم وجود ترکمن‌ها در این شهر٬ آتش نزاع درباره موقعیت این شهر را شعله ورتر کرده که این وضعیت واکنش شدید ترکمن‌ها و آنکارا را نیز در پی داشته است.
 • شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۹
  دورنانیوز - سرویس ورزش آذربایجان: شکست 3 بر صفر مقابل صبای قم تیر خلاصی بود بر پیکره تیمی که اول فصل سودای قهرمانی داشت؛ حالا دو فینال حساس با استقلال در لیگ و با نفت تهران در حذفی تنها روزنه برای بازگشت به روزهای خوب است.
 • شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۱
  دورنانیوز - سرویس سیاسی و اجتماعی: حجت الاسلام و المسلمین «عبدالله محمدی» امام جمعه سابق شهرستان تکاب که بمدت 5 سال در این مسئولیت خطیر انجام وظیفه کرد و همواره اهالی رسانه استان آذربایجان غربی و مردم شجاع و انقلابی تکاب نطق ها و سخنرانی های آتشین وی را که همواره صدای اعتراض به کمبودها و کاستی ها بر مسئولین و ندای مظلومیت و محرومیت تکاب و تکابی ها بود از تریبون نماز جمعه این شهر بر حافظه شان هک کردند و شاید چند صباحی دیگر وقت لازم باشد تا سخنرانی بر پشت تریبون نماز جمعه این شهر قرار گیرد تا چنین شجاعانه و عالمانه بر عالی ترین مسئولین استان از مدیرکل صداوسیمای آن گرفته تا استاندار و ...!!! مورد نوازش ایشان قرار گیرند.
 • شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۲
  فرماندار سلماس‌:
  دورنانیوز - سرویس اقتصادی: فرماندار سلماس گفت: این شهرستان با راه اندازی واحد تولیدی چیپس میوه به نخستین شهرستان دارای این نوع واحد تولیدی در کشور و غرب آسیا تبدیل شده است.
 • شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۲:۱۷
  سخنگوی وزارت امور خارجه:
  دورنانیوز - سرویس ایران و جهان: سخنگوی دستگاه دیپلماسی کشورمان گفت: به اهتزاز درآمدن هر پرچمی غیر از پرچم عراق در کرکوک را اقدامی مغایر با قانون اساسی این کشور و تنش آفرین می‌دانیم
 • شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۰:۴۹
  بررسی دورنانیوز:
  دورنانیوز - سرویس اقتصادی: موسسه تحقیقاتی لگاتوم دهمین شاخص رفاه جهانی سالانه خود را به تازگی منتشر کرده که به رتبه بندی موفق ترین کشورهای جهان پرداخته است. این موسسه ۱۰۴ متغیر را برای تهیه فهرست خود مقایسه کرده و این متغیرها را به ۹ زیرشاخه کیفیت اقتصادی، فضای کسب و کار، حکومت داری، آموزش، بهداشت و درمان، ایمنی و امنیت، آزادی شخصی، سرمایه اجتماعی و محیط زیست طبیعی تقسیم کرده است.
 • جمعه ۱۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۸
  نماینده مردم سلماس در مجلس:
  دورنانیوز - سرویس اقتصادی: نماینده مردم سلماس در مجلس گفت: ۱۰۰ میلیارد تومان اعتباری که در لایحه بودجه ۹۶ برای آذربایجان غربی در نظر گرفته شده نمی‌تواند عقب ماندگی‌های تاریخی این استان را جبران کند.
 • جمعه ۱۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۶
  بررسی یک رخداد :
  دورنانیوز - سرویس ایران و جهان: حمله نظامی بامداد جمعه آمریکا به سوریه، جان تازه ای به ائتلاف کم رمق غربی- عربی مخالف حکومت سوریه می بخشد و می تواند موقعیت جدیدی را برای رهبری این ائتلاف در اختیار دولت ترامپ قرار دهد.