• یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۱
  قهرمانی از دیار سولدوز
  دورنانیوز - سرویس ورزش آذربایجان: محسن شادی قایقران ملی‌پوش روئینگ آذربایجان غربی، با تمرینات منظم، خود را برای حضوری درخشان در بازی های آسیایی جاکارتای اندونزی آماده می کند و می گوید هدفش کسب مدال طلای این مسابقات است.
 • دوشنبه ۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۵
  با همتی دوباره؛
  سرویس ورزش آذربایجان؛ به گزارش دورنانیوز، نهمین شماره نشریه مجازی والیبال آذربایجان به عنوان تنها نشریه مجازی والیبال منتشر شد. در این شماره از نشریه به بازی فوق العاده زیبای شهرداری تبریز و کاله آمل پرداخته شده است که تبریزی ها جوانان آمل را نقره داغ کردند. همچنین در مورد اخبار ضد و نقیضی که در مورد تغییر و تحولات در کادر مدیریتی تیم شهرداری اورمیه نیز مطلبی درج شده است. علاوه بر این موارد ،جنگ رسانه ای کانال های والیبالی بر علیه تیم شهرداری تبریز در آستانه بازی حساس بین این تیم با دردانه تهرانی نیز در این شماره از نشریه درج گردیده است.
 • پنج شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۷
  با همتی دوباره؛
  دورنانیوز - سرویس ورزش آذربایجان: هفتمین شماره نشریه مجازی والیبال آذربایجان به عنوان تنها نشریه مجازی والیبال منتشر شد. در این شماره از نشریه به حواشی و شعار های نژادپرستانه هواداران آملی نسبت به تورک ها اشاره شده است. همچنین در مورد توجیه های عجیب چند رسانه خبری معلوم الحال داخلی نیز پرداخته شده است که به یک تکه کاغذی که معلوم نیست کجا چاپ شده است استناد می کنند و به جای محکوم کردن حرکات نژادپرستانه آملی ها سعی در تخریب خودی دارند!
 • سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۳
  با همتی دوباره؛
  دورنانیوز - سرویس ورزش آذربایجان: ششمین شماره نشریه مجازی والیبال آذربایجان به عنوان تنها نشریه مجازی والیبال منتشر شد. در این شماره از نشریه به مصاحبه عادل بناکار، سرمربی شهرداری تبریز درمورد لزوم تداوم بردهایشان برای عقب نیافتادن از بانک سرمایه و در نهایت رسیدن به صدر جدول رقابت ها پرداخته شده است. همچنین در مطلبی به حیله گری های رسانه ای برخی رسانه ها و کانال های بومی و غیربومی برای دور کردن صاعقه اورموی از والیبال شهرش اشاره شده است. در مطلب دیگری نیز در این شماره از نشریه به لزوم وجود یک مدیریت حرفه ای در سطح باشگاه شهرداری اورمیه به عنوان متولی والیبال شهر عاشقان والیبال پرداخته شده است.
 • سه شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۶ - ۰:۰۷
  باهمتی دوباره:
  دورنانیوز - سرویس ورزش آذربایجان: چهارمین شماره نشریه مجازی والیبال آذربایجان به عنوان تنها نشریه مجازی والیبال منتشر شد. در این شماره از نشریه به بازی حساس بین تیم های شهرداری اورمیه و بانک سرمایه تهران پرداخته شده است. همچنین در مورد برنامه های خاصی که هواداران برای گرامیداشت یاد وخاطره شهدای حملات گروه های تروریستی پژاک و پ ک ک در چالدران اشاره شده است. در مطلب دیگری مصاف بین تیم های شهرداری تبریز و رعد پدافند کاشان به عنوان جدال صدر و قعر جدول پرداخته شده است. همچنین در این شماره از نشریه به لزوم حمایت همه جانبه هواداران برای حضوری پرشور در بازی فردا اشاره شده است.
 • پنج شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۷
  باهمتی دوباره:
  دورنانیوز - سرویس ورزش آذربایجان: سومین شماره نشریه مجازی والیبال آذربایجان به عنوان تنها نشریه مجازی والیبال منتشر شد. در این شماره از نشریه به حواشی برخی کانال های منتسب به ارگان های فدراسیونی در رابطه با سرمربی شهرداری اورمیه پرداخته شده است. همچنین مطالبی در مورد عملکرد فوق العاده شهرداری تبریز و کادر فنی این تیم و همچنین در مورد عدم حمایت تبریزی های از بازی های این تیم مطالبی درج گردیده است . علاوه بر این موارد مطلبی به زبان تورکی آذربایجانی نیز در مورد قدرت هواداران والیبال اورمیه به عنوان موتور محرکه تیم والیبال شهرداری اورمیه نوشته شده است.
 • دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۵
  باهمتی دوباره
  دورنانیوز - سرویس ورزش آذربایجان: نشریه مجازی والیبال آذربایجان به عنوان تنها نشریه مجازی والیبال منتشر شد. در این شماره از نشریه به عملکرد فوق العاده مرتضی شریفی « صاعقه اورموی » تیم شمس تهران پرداخته شده است. همچنین تحلیلی از چرایی خالی ماندن دورنالار یوواسی را می توانید در این شماره از نشریه مطالعه نمایید.
 • سه شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۶ - ۹:۲۶
  آقایان کدام جوانگرایی؟!
  دورنانیوز - سرویس ورزش آذربایجان: بر اساس آماری که از تیم شهرداری در فصل پیش رو به دست آمده است اکثر نفرات این تیم در فصل جدید بالای ۳۰ سال دارند و عملا جوان حساب نمی گردند تا حال این سوال پیش آید هدف مسئولین باشگاه شهرداری بر استمرار در کار نکرده چیست؟ چرا به هواداران والیبال اورمیه در حال تحویل اطلاعات نادرست می باشند؟
 • چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۴
  تراختورمان همانند سال های پیش به حمایت نیاز دارد.و این ماییم که دوباره باید تابو ها را بشکنیم! دوباره زمان وحشت انداختن بر تن صاحبان زور و تزویر فرا رسیده است! پس همگی آماده شویم برای آزاد کردن دوباره آزادی، برای ثبت یک حماسه دیگر ...
 • یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۱
  اتفاقات فرودگاه تبریز ساختگی بود
  دورنانیوز - سرویس ورزش آذربایجانی : رئیس کانون هواداران باشگاه تراکتورسازی ضمن محکوم کردن اتفاقات رخ داده در فرودگاه تبریز اعلام کرد چه خوب بود باشگاه پرسپولیس نیز توهین روزنامه مجازی به مردم آذربایجان را محکوم می‌کرد.